• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Tuğra Moda Evi Sakarya
 Gelinlik Siparişiniz de Kaftan Bindallı Ücretsiz Kiralama & Kiralık Gelinlik hizmetimiz vardır.
Çark Caddesi no:18
(Kahve Diyarı Karşısı)
www.tugramodaevi.com
www.sakaryagelinlik.com

Ana Sayfa

Enbiya suresi-91. Ayette;

Namusunu koruyan, beline sahip olan Meryem’i an. Rahmetimizle var ettiğimiz düzenin bir bölümü olan ruhumuzdan nûrânî dalgalar halinde Îsâ’nın bütün hücrelerine ruh yayarak hayat verdik, onu bilinçlendirdik. Meryem’i ve oğlunu âlemlere, insanlara, cinlere ve meleklere kudretimizi gösteren bir mûcize olarak ortaya koyduk.

Allah kaynaklı evrensel enerji akımı, Allah’ın bedenimize verdiği bir nefes, Ruh olarak adlandırılabilir; kişinin ruhsal, zihinsel, bedensel sağlığı ve uyumu için gerekli olan bir kaynak enerjidir. Tüm dünyada 8000 yıldır bu enerji farklı inançlara göre yorumlamakta ve tedavi aracı olarak kullanmaktadır.

Yönlendirilebilen bir enerji türüdür ve normal şartlarda bu kaynak enerji kişinin tepe çakrasından girip diğer çakralar vasıtası ile bedenin diğer bölgelerine dağılır, çakraların bazı nedenlerle görevlerini yerine getirememesi halinde o bölgelerde ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklar oluşmaya başlar. Bioenerji uygulamaları; evrende var olan yaşam enerjisinin kişinin vücuduna aktarılmasıdır. Aktarılan bu enerji metabolizmamızı, bağışıklık sistemimizi, hormonlarımızı ve dolayısıyla ruh, zihin ve beden sağlığımızı tamamen yapılandırmaktadır.

Her canlıda var olan bu enerjiyi bireyin keşfedip kendisi ve etrafındaki canlılar için kullanma şansı vardır. Bu meziyeti iyileştirici amaçlı kullanabilen kişilere bioenejist adı verilmektedir. Kişinin kendini tanıması kendi ruh, zihin, beden uyumsuzluklarını fark edip kendi enerji alanında ve kaynağa bağlı olan enerji bağlantılarında uyumu yakalamış olması başkalarına bionerji aktarımı yapabilmesi için büyük oranda etkili olacaktır.

Bionerji bilimsel bir konudur ve şuan birçok gelişmiş ülkede kullanılıyor olup, tıp fakülteleri bünyesinde, üniversitelerde eğitimleri verilmektedir. Özellikle, öncelikli olarak Rusya’da ciddi olarak değer gören bionerji eğitimleri için bu anlamda yetenekli olan kişiler için akademiler kurulmuştur.

Evrendeki her şey bu kozmik enerjiye bağlı olarak akışını, başı sonu olmayan yaşam döngüsünü sürdürmektedir ve canlılardaki bu enerji bilimsel olarak kanıtlanmış olup termal kameralarla ve kirilian fotoğrafçılığı ile ölçülebilmektedir.

Bio Enerji Uygulanmasının Faydaları Nelerdir?

 • Vücuttaki kan dolaşımının akışını hızlandırır.
 • Kronik yorgunluğun giderilmesinde faydalıdır.
 • Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar..
 • Vücutta bozulan fonksiyonların yeniden düzenlenmesine katkı olur.
 • Bağışıklık sistemini arttırır.
 • Bir çok rahatsızlığın tedavisinin yanında bio enerji tamamlayıcı bir onarım sağlamaktadır.
 • Vücutta oluşan bütün ağrılarda çok etkilidir.
 • Çoğunlukla modern tıp ile beraber kullanılmaktadır.
 • Uygulama Seanslarımız da YAŞAM KOÇLUĞU hizmetini de sunarak daha etkin bir şekil de sonuca odaklı çalışma yapmaktayız. 
Danışan Memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Terapi ve Seanslarımız Ruhsal durumunuza göre uygulanmaktadır.
Bilgilendirirken Dönüştürmek, Dönüştürürken İyileştirmektir çabamız.
Ruhsal durumlarınızı ele alarak en kaliteli Terapileri ve Hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret10912