• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Tuğra Moda Evi Sakarya
 Gelinlik Siparişiniz de Kaftan Bindallı Ücretsiz Kiralama & Kiralık Gelinlik hizmetimiz vardır.
Çark Caddesi no:18
(Kahve Diyarı Karşısı)
www.tugramodaevi.com
www.sakaryagelinlik.com

Enerji Alanları

İNSANDAKİ BİO ENERJİ ALANLARI

İnsan enerji alanı (aura) 7 düzeyden oluşur.

 Bu düzeyler bir çok kişinin söylediği gibi enerji bedenleridir. Bu enerji bedenlerimizin hepsi sağlam, bio enerjiyle yüklenmiş ve sağlıklıysa insan yaşamın tüm alanlarında dolu dolu bir hayat yaşayacaktır.
 Bu kişinin kendisiyle ve başkalarıyla ilişkilerinde, fiziksel beden sağlığında işlerinde problem olmayacaktır.
  Eğer bio enerji akışında ve enerjik bedenimizden herhangi birinde tıkanıklık varsa sağlık, ilişki ve finansal problemler yaşayabiliriz. Alanın her bir düzeyinin enerjisi , frekansı ve anlamı farklıdır.

Her biri farklı faktörlere tepki verir. Aurik alanın 7 düzeyi bunlardır.

1. Fiziksel Duyumlar

2. Benliğinizle İlgili Duygular

3. Zihin

4. Başkalarıyla İlişkiler

5. İçinizdeki İlahi İrade

6. İlahi Sevgi

7. İlahi Zihin

              İnsan bio enerji alanının birinci düzeyi

 Eğer ilk bedeniniz güçlüyse çok sağlam bir fiziksel bedeniniz olacaktır. Bu alanın rengi sessiz ve duyarlı insanlar için ince ve uçuk su mavisi, güçlü ve yapılı insanlar için kalın ,kaba ve daha koyu bir mavidir.
  Egzersizler ve sporla bu düzeyi güçlendirebilirsiniz.

             İnsan bio enerji alanının ikinci düzeyi

  İkinci düzey kendinizle ilgili hisleriniz ve duygunuzla ilgilidir. Bu düzeyin rengi değişkendir. Bütün renkler bulunabilir. Açık renkler sizin kendinizle ilgili pozitif düşüncelere, koyu renkler kendinizle ilgili negatif düşüncelere sahip olmanızı gösterir.
  Ve koyu renkler sistemi tıkar, komşu olduğu 1. Ve 3. Düzeyi de negatif etkiler. İkinci düzeyiniz güçlü bir enerjiye sahip ise kendinizle barışıksınız demektir.

             İnsan enerji alanın üçüncü düzeyi 

  Bu düzey zihinsel ya da akıl dünyamızla ilgilidir. Bu düzeyin rengi açık limon sarısıdır. Bu düzey sağlıklı oldukta güçlü bir bio enerji ile yüklü ise size iyi hizmet eden güçlü ve net bir zihine sahipsiniz düşünceleriniz negatif olduğunda bu düzeyin rengi koyu olur.

            İnsan bio enerji alanının üçüncü düzeyi

 Bu düzey zihinsel ya da akıl dünyamızla ilgilidir. Bu düzeyin rengi açık limon sarısıdır. Bu düzey sağlıklı oldukta güçlü bir bioenerji ile yüklü ise size iyi hizmet eden güçlü ve net bir zihine sahipsiniz düşünceleriniz negatif olduğunda bu düzeyin rengi koyu olur.


            İnsan bio enerji alanının dördüncü düzeyi

  Alanın dördüncü düzeyi ilişkilerinizi kapsar-kendimizle , çevremizdekilerle, doğayla , hayvanlarla , evrenlerle.
Eğer bu düzey bio enerjiyle az yüklüyse rengi koyu olacaktır. Bu düzey ilişkileri kapsadığına göre , ilişkilerimizin kalitesi bu düzeyin enerji yüklü olması ile alakalıdır.
  Örneğin sevgi dolu bir insanın bu düzeyinin başkalarına gönderdiği enerji dalgaları tatlı gül pembe rengi olacaktır.
 Eğer kıskançlık varsa bu koyu yeşil –gri renk olacaktır.

               İnsan enerji alanın beşinci düzeyi

  Beşinci düzey iradenin düzeyidir. Rengi mavidir. Bu düzey açıklanması zor olandır. Çünkü bunu anlatacak kelimeler zordur. Bu ilahi irade sizin içinizde ve çevrenizdedir. Kendinizi bu ilahi çizgiye getirebiliyorsanız, bu düzeyiniz bio enerjiyle çok güzel yüklüdür demektir. İlahi irade insanın tekamülü için bir modeldir.
  Bu düzeyi güçlü olan insan değiştirilmez bir irade sahibidir- tekamül yolundadır. İletişimi çok güzel olacaktır. Hayatında her şey yerinde olacaktır.
  Bu düzeyiniz güçlü değilse yaşantınızda da düzenli değilsinizdir.

            İnsan bio enerji alanın beşinci düzeyi

  Beşinci düzey iradenin düzeyidir. Rengi mavidir. Bu düzey açıklanması zor olandır. Çünkü bunu anlatacak kelimeler zordur. Bu ilahi irade sizin içinizde ve çevrenizdedir. Kendinizi bu ilahi çizgiye getirebiliyorsanız, bu düzeyiniz bioenerjiyle çok güzel yüklüdür demektir.
  İlahi irade insanın tekamülü için bir modeldir. Bu düzeyi güçlü olan insan değiştirilmez bir irade sahibidir- tekamül yolundadır. İletişimi çok güzel olacaktır. Hayatında her şey yerinde olacaktır.
  Bu düzeyiniz güçlü değilse yaşantınızda da düzenli değilsinizdir.

          İnsan bio enerji alanının altıncı düzeyi

  Alanınızın altıncı düzeyi bedende 60-75 cm kadar uzaklıkta her yöne yayılan güzel ışık akıntılarıdır. Bu düzey sağlıklı olduğunda ruhunuz ve bilinçaltınız o kadar sağlıklı olur. Ruhsal sevgi ,neşe ,sevinç içerir . eğer 6. Düzeyiniz enerjisiz ve zayıfsa ruhsal sıkıntılarınız olacaktır. Ve çevreye koyu renkli zayıf ışık ışınları saçacaktır.
  Bu düzeyin zayıf olmasına sebep yaşantımızda aldığımız psikolojik travmalardır.
  Eğer bu düzey güçlü ise ruhsal sıkıntılarınız def ede bilirsiniz.

       İnsan bio enerji alanının yedinci düzeyi

 İnsan enerji alanın yedinci düzeyi sağlıklı olduğunda çok yüksek titreşimli güzel ve güçlü altın renkli enerji çizgilerinden oluşur. Bedenimizde 90-105 cm kadar uzaktadır. Sizi çevreleyen altın renkli bir enerjininin içindesiniz gibi.
  Bu düzey ilahi zihin düzeyidir.
 Bu düzeyimiz sağlıklı olduğunda içimizdeki ilahi zihin ve evrensel ilahi zihin tümleşir. Ve yaşamın büyük bir örtüsünün bir parçası olduğunun anlar ve biliriz. Burada kusurlarıızın içindeki mükemmelliği görürüz. Ve yaradan güven hissimiz çok güçlü olur.
 İlahi güce güven ve bunun bir parçası gibi her şeye güven oluyor. Bu düzey sağlıklıysa yaradan , varoluş, dünya ve yapısı hakkındaki ana kavramları net anlamak yeteneğimiz vardır. Yaradan’la ilgili net ve sağlam bir anlayışımımız vardır.
 Eğer yedinci düzey yeterince güçlü değilse altın çizgiler zayıf olacaktır, hatta bazı yerlerde yırtılıp , açılmış olabilir , sitemden dışarı kaçmasına neden olur.
  Eğer bu düzey sağlıklıksız ise evrensel zihin alanına erişimimiz olmayacaktır.
 Sağlıklı ve dolu dolu kaliteli yaşam istiyorsanız enerji alanınızın tüm düzeyleri güçlü bir bio enerji yüklü olmalıdır.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret10913